(0432) 60-31-03

Часто ОСББ на початку свого шляху нехтують послугами бухгалтера, ведуть облік самостійно, за допомогою друзів, родичів, у багатьох випадках керуючись умовною безкоштовністю цих послуг. В результаті такої економії виникає необхідність відновлення обліку за певний період часу.

Ми надаємо комплексне бухгалтерське обслуговування (супровід) фінансово-господарської діяльності на високому професійному рівні і на постійній основі в поєднанні з консультуванням. Ви оплачуєте тільки фактичні господарські операції, а не час, проведений співробітниками в офісі.

Основним завданням бухгалтерського відділу є постановка налагодженого процесу бухгалтерського обліку ОСББ, дбайливе і професійне ведення бухгалтерії, кваліфікована допомога у вирішенні різних бухгалтерських питань, допомога у вирішенні супутніх завдань.

Наша мета – сприяти успішному розвитку ОСББ, своєчасно вирішуючи їхні актуальні питання в області бухгалтерського та управлінського обліку.

У своїй професійній діяльності використовуємо накопичені знання, багатий досвід і найсучасніше ПО, завдяки цьому ми виконуємо роботу швидко і якісно.