(0432) 60-31-03

Наши работы

Електрика є одним з китів, на яких тримається сучасна цивілізація. Стабільність і надійність електропостачання будь-якого приміщення визначається якістю проведених електромонтажних робіт. Електромонтаж починається з проекту електропостачання та закінчується пусконалагоджувальними роботами та проведенням тестових вимірювань параметрів електромережі.

Висококваліфіковані працівники та інженерний склад компанії «Електромонтаж ТС» здійснюють весь комплекс електромонтажних робіт різного ступеня складності,

  • Монтаж внутрішніх електричних ліній,
  • Повітряних і кабельних магістралей,
  • Монтаж трансформаторних підстанцій,
  • Електромонтажні роботи - виробничих, офісних, житлових приміщень,
  • Виготовлення, монтаж силових, распреділітельних, освітітельних щитів
  • Виготовлення, монтаж металевих освітлювальних паркових світильників
  • Декоративне освітлення фасадів будівель

відповідно ДСТУ, ДБН, СНиП та діючих нормативів. При проведенні робіт використовуються сертифіковані комплектуючі та матеріали провідних світових виробників.

Наша компанія має великий досвід, знання і навички з проектування, монтажу освітлення (підсвічування) фасадів будівель, (як історичних так і адміністративних), Зовнішнє освітлення фасадів будівлі і околиць здатне кардинально змінити зовнішній вигляд будь-якого об'єкта Його застосування надає вишуканість або велич пам'ятників архітектури, вказує на статус штаб-квартири компанії або банку, приваблює відвідувачів в ресторани і нічні клуби, заманює потенційних покупців до торговельних центрів, наділяє індивідуальністю заміський будинок і робить незабутньо-оригінальними садово-паркові ділянки.

Також підприємство «Електромонтаж ТС» має виробничу базу для виготовлення металевих освітлювальних паркових світильників, різної висоти і форм і колір, можемо виконати металеві конструкції за індивідуальним дизайном замовника.