(0432) 60-31-03

Ми втілюємо Ваші ідеї в реальність

Наше підприємство існує більше 15 років на ринку комунальних послуг. За цей час ми зарекомендували себе як надійний партнер, який якісно і оперативно виконує покладені на нього договірні зобов'язання. Завдяки високій кваліфікації співробітників та злагодженій роботі всього колективу компанія заслужила довіру партнерів.

З 2009 року компанія починає розширювати спектр своєї діяльності та працювати у сфері благоустрою прибудинкових територій, а саме: виготовлення та встановлення металевих конструкцій, таких як металеві паркові світильники, урни для сміття, паркові лавки, дитячі майданчики, вуличні тренажери «Workout», декоративні огорожі та багато різноманітних металевих скульптур. Підприємство реалізовує креативні ідеї замовників та проекти будь- якої складності.

З 2013 року співпрацюємо з ТОВ «ЖЕО», на обслуговуванні якого знаходиться понад 567 житлових будинків.

З 2017 року
«Електромонтаж-ТС»

відповідно до законодавства України бере участь у тендерах за системою «Prozorro» на авторизованих електронних майданчиках. За цей період отримано перемогу в 99 % закупівель.

З 2018 року відбувся розвиток діяльності компанії

в сфері технічного обслуговування електричних мереж будинків, які створили ОСББ. Станом на початок 2020 року підписано понад 120 договорів з обслуговування ОСББ та підприємств м. Вінниці. Ми допомагаємо та супроводжуємо голів правління ОСББ в укладанні та оформленні документів, договорів з СО ПАТ «Вінницькі міські ЕМ» та ТОВ «Енера Вінниця» з подальшим вирішенням конфліктних ситуацій з даними організаціями. У співпраці з нашими замовниками ми виконуємо усі види електромонтажних робіт якісно та вчасно.

В 2020 році

ПП «Електромонтаж-ТС» бере курс на організацію комфортної та прозорої роботи ОСББ. Ми надаємо якісні бухгалтерські та економічні послуги, консультаційний та юридичний супровід при створенні ОСББ для голів правління, забезпечуємо правову підтримку та ведення бухгалтерського обліку відповідно до чинного законодавства України.

Ще однією новою для нас ланкою стають - проектні роботи на електромонтажні послуги. Наші провідні фахівці в короткі строки розроблять для Вас проектну документацію «під ключ» - тобто ми готові координувати та регулювати проект на всіх етапах – від початкових пропозицій замовника, до здачі в експлуатацію готової роботи. У нас є досвід роботи з замовниками по всій Вінницькій області. Спеціалісти нашого підприємства оформляють необхідні документи згідно з чинним законодавством України, ДБН та ПУЕ.

Фахівці підприємства допоможуть не лише розробити програми з енергоефективності, а підібрати оптимальне поєднання електроматеріалів та обладнання, враховуючи гнучкі ціни на електромонтажні роботи, а також проконсультувати з комплексного ремонту та заміни обладнання. В своїй роботі ми керуємось надійністю, яка є незмінною гарантією якості.

ПП «Електромонтаж-ТС» - сучасна і високоефективна компанія, здатна якісно вирішувати не тільки класичні задачі своїх контрагентів, а й складні питання, специфічні для окремих галузей. Енергія, компетентність, постійне прагнення до успіху, працездатність співробітників компанії - ось ті конкурентні переваги, які роблять нашу компанію впізнаваною в українському діловому співтоваристві, дають їй справжніх друзів і надійних ділових партнерів.